11 kwietnia 2019 roku w ramach działalności Dyskusyjnego Klubu Książki w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyło się spotkanie autorskie z Magdaleną Zarębską.

Pani Magda jest autorką książek dla dzieci i dorosłych. W 2008 roku opowiadaniem "Czterdzieści razy Wrocław" wygrała konkurs ogłoszony przez Stowarzyszenie Pisarzy Polskich we Wrocławiu. Jej książka "Kaktus na parapecie" w 2012 roku była nominowana do Ogólnopolskiej Nagrody Literackiej im. K. Makuszyńskiego. Książka "Jak Maciek Szpyrka z dziadkiem po Nikiszowcu wędrował" została ogłoszona książką roku 2013. Ponadto napisała: „Wakacje u dziadków”, „Gloria, wakacje i Ja”, „Leonard w domu”, „Smok Wawelski” oraz wiele, wiele innych.

Głównym tematem spotkania była promocja książki pt. „Projekt Breslau”. Młodzież brała czynny udział w dyskusji o tematyce zawartej w prezentowanych przez autorkę książkach. Gminna Biblioteka Publiczna w Narwi wraz z Filiami posiada w swych zbiorach niektóre tytuły Pani Magdaleny Zarębskiej.