Ogłoszenia

Ogłoszenia Gminnej Biblioteki Publicznej.


beresewicz logoGminna Biblioteka Publiczna w Narwi zaprasza na spotkanie autorskie z Pawłem Beręsewiczem które odbędzie się 10 kwietnia 2018r. (wtorek) o godz. 10:30 w Sali konferencyjno-szkoleniowej GBP w Narwi przy ul. Mickiewicza 18. Po spotkaniu będzie można zakupić książki autora i otrzymać autograf.

wielkanoc logoGminna Biblioteka Publiczna w Narwi przy współpracy z Przedszkolem nr 1 w Hajnówce zapraszają chętnych na warsztaty malowania pisanek metodą batikową oraz pieczenia "busłowej łapy".

goralczuk logoGminna Biblioteka Publiczna w Narwi zaprasza na spotkanie autorskie z Barbarbą Goralczuk które odbędzie się 15 marca 2018r. (czwartek) o godz. 17,00 w Sali konferencyjno-szkoleniowej GBP w Narwi przy ul. Mickiewicza 18.

bubus logoGminna Biblioteka Publiczna w Narwi zaprasza 15 lutego 2018r.(czwartek) o godz. 9 00 na spotkanie z Bogdanem Dudko autorem książki „BUBUŚ PUCHACZEK”.

ferieZapraszamy dzieci i młodzież do korzystania z ciekawych książek, czasopism edukacyjnych, komputerów z dostępem do Internetu, gier planszowych oraz zabaw stolikowych typu piłkarzyki i mini bilard w dniach i godzinach pracy biblioteki.

11 listopadaParafia Rzymskokatolicka w Narwi, Narwiański Ośrodek Kultury i ZespółSzkolno-Przedszkolny w Narwi serdecznie zapraszają do udziału w obchodach 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

bardy2017 logoGminna Biblioteka Publiczna w Narwi serdecznie zaprasza na koncert w ramach Festiwalu "Jesień Bardów", który odbędzie się 2 listopada 2017 roku.

plakat 01Serdecznie zapraszamy na cykl spektakli edukacyjnych w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi. Można będzie zobaczyć przedstawienia "Plastusiowe opowieści", "Agresji mówię nie" i "Inna strona życia". Spektakle będą wystawiane 29.09.2017 r.

rajd nord walk logoSerdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Jesiennym Wyjazdowym Rajdzie Nordic Walking „Cztery pory roku w Krainie Puszczy i Żubra”, który odbędzie się 1.10.2017 r.