Wydarzenia

Wydarzenia jakie miały miejsce w kolejnych latach w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi. W celu ułatwienia poszukiwania konkretnego artykułu możesz wyświetlić wydarzenia dotyczące danego roku.

logoooProjekt "Historia wciąż żywa" zrealizowano w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi w 2019r. w ramach programu „Działaj Lokalnie XI” wdrażanego przez Stowarzyszenie Samorządów Euroregionu Puszcza Białowieska w Hajnówce i współfinansowanego ze środków Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności

logooo

Grupa młodzieży z Trześcianki i Narwi w dniach 22/23 sierpnia 2019 r. nocowała w Filii Bibliotecznej w Trześciance.

logooo

18 czerwca 2019 roku odbyło się przedwakacyjne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki działającego przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi. Książka nad którą dyskutowano to „Niewidzialny Tonino” Gianni Rodari.

logooo

17.06.2019r. - Gminna Biblioteka Publiczna w Narwi jako jedna z nielicznych bibliotek w powiecie Hajnowskim miała zaszczyt gościć w swoich skromnych progach Zarząd Polskiego Związku Bibliotek. Pracownice biblioteki wraz z Wójtem serdecznie powitali członków Zarządu z Przewodniczącym – Panem Janem Krajewskim na czele i wręczyli pamiątkowe regionalne upominki.

logooo

30 maja 2019 roku dzieci i młodzież uczęszczająca na spotkania DKK wyjechała na wycieczkę do Białegostoku.

logooo

28 maja 2019r. z okazji Dnia Matki w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi zorganizowano warsztaty kosmetyczne. Panie poznały zasady prawidłowego dbania o cerę, dalszą jej pielęgnację oraz metody robienia profesjonalnego makijażu.

logooo

25 maja 2019 roku odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki działającego przy Gminnej Bibliotece Publicznej. Książka nad którą dyskutowano to „Piastowskie Orły” Grażyny Bąkiewicz, Kazimierza Szymeczko.

logooo

17 maja 2019r. w ramach DNI MUZYKI CERKIEWNEJ przy współpracy z Narwiańskim Ośrodkiem Kultury odbył się w Gminnej Publicznej Bibliotece w Narwi koncert Chłopięcej Kapeli Chóralnej "Orliata" z Zielenogradu z Rosji, której dyrygentem jest Andriej Czerniecow.

logooo

10 maja 2019r. W ramach obchodów Tygodnia Bibliotek odbyły się dla klas IV i V w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi warsztaty bajkopisarskie czyli krótka lekcja pisania opowieści przygodowej, które poprowadził Jerzy Uszyński na podstawie swojej książki pt. „Waszmość krokodyl”.

logooo

8 maja 2019r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi w ramach rozpoczynającego się TYGODNIA BIBLIOTEK dzieci z Przedszkola Nr 1 w Hajnówce przedstawiły inscenizację pt. „Rzepka” w jęz. białoruskim.