28 września 2019 roku odbyło się pierwsze powakacyjne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki działającego przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi. Książka nad którą dyskutowano to „Koszmarny Karolek i napad na bank”  Franceski Simon.

Koszmarny Karolek główny bohater w/w książki ma głowę pełną koszmarnych pomysłów, które pomagają mu zrealizować jego koleżanki i koledzy z klasy: Wredna Wandzia, czarująca Czesia, Ordynarny Olo, Karate Krzyś. Wszystko psuje młodszy brat Karolka- Doskonały Damianek. 
Czy chcielibyście się dowiedzieć:
- jak założyć prawdziwą gazetę i dobrze ją sprzedać?
- jak zorganizować bal piratów?
- jak zostać właścicielem banku?
Jeśli tak, to sięgnijcie do cyklu o przygodach Koszmarnego Karolka, okropnego synka rodziców, którzy pragną uczynić z niego grzecznego chłopca i nie zawsze im się to udaje..

 Kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki odbędzie  26 października  2019 roku , przy herbatce i ciasteczkach podyskutujemy o książce pt. „Nela : zapiski zoologa”

                                                                                Moderator DKK

                                                                                Alla Siotkowska