W październiku 2011 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyły się warsztaty wytwarzania biżuterii w ramach projektu „Żyj kolorowo – marzenia najbarwniejsze miej”. Warsztaty poprowadziła Pani Katarzyna Kruczkowska.

 Warsztaty wytwarzania biżuterii 

Podczas zajęć z wielkim zapałem tworzono jedyne w swoim rodzaju korale, naszyjniki, branzoletki oraz kolczyki. Wszystkie prace wykonane przez uczestników projektu zostaną zaprezentowane na wystawie podsumowującej cały projekt.

 Warsztaty wytwarzania biżuterii 

Projekt „Żyj kolorowo – marzenia najbarwniejsze miej” realizuje Koło Przyjaciół Biblioteki działające przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi. Jest on współfinansowany jest ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności w ramach programu Działaj Lokalnie VII, który wdraża Stowarzyszenie Samorządów Euroregionu Puszcza Białowieska.

 logo polsko-amerykańska fundacja wolnościlogo dzialaj lokalnielogo euroregion puszcza białowieskalogo akademia rozwoju filantropii

GALERIA ZDJĘĆ