logo pol ameryk fund wolnlogo dzialaj lokalnielogo epblogo akad rozw filantrop

Gminna Biblioteka Publiczna w Narwi zorganizowała cykl warsztatów dla młodzieży pod hasłem

"BYŁO - NIE MINĘŁO..." – CZYLI JAK ZAINTERESOWAĆ MŁODZIEŻ
KULTURĄ I SZTUKĄ LUDOWĄ

 

W ramach projektu odbyły się następujące zajęcia warsztatowe:

W programie warsztatów przewidziane były wyjazdy do innych gmin powiatu hajnowskiego oraz spotkania z ciekawymi ludźmi. Podsumowaniem cyklu warsztatów była wystawa prac wykonanych przez młodzież, połaczona z występami zespołów artystycznych.

Projekt współfinansowany z programu grantowego DZIAŁAJ LOKALNIE V Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce. Program DZIAŁAJ LOKALNIE V wdrażany jest przez Stowarzyszenie Samorządów Euroregionu Puszcza Białowieska.