logo pol ameryk fund wolnlogo dzialaj lokalnielogo epblogo akad rozw filantrop

Na przełomie  2009 i 2010 roku Gminna Biblioteka Publiczna w Narwi realizowała kolejny cykl warsztatów pod hasłem „Stare i nowe spotkania warsztatowe”.Warsztaty były skierowane tym razem do osób dorosłych, które mogły uczestniczyć w następujących zajęciach:

Podsumowanie projektu i otwarcie wystawy prac odbyło się 4 lutego 2010 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi.

Trwałym rezultatem projektu jest wystawa prac w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi, wykonanych podczas warsztatów, którą można zwiedzać w godzinach pracy biblioteki, folderek opisujący realizację projektu oraz zbiór przepisów potraw regionalnych, który otrzymali wszyscy uczestnicy.

Projekt współfinansowany jest w ramach programu DZIAŁAJ LOKALNIE wdrażanego przez
Stowarzyszenie Samorządów Euroregionu Puszcza Białowieska