W ramach XV Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, 10 maja 2018 roku Gminna Biblioteka Publiczna w Narwi gościła grupę przedszkolaków z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego.

DSC09045

Dzieci z zainteresowaniem zwiedzały Bibliotekę: Wypożyczalnię dla dorosłych, Czytelnię, Oddział dla dzieci w którym zgromadzony jest księgozbiór przeznaczony dla najmłodszych czytelników oraz Centrum kształcenia i Salę konferencyjno-szkoleniową. Dowiedziały się jak zostać czytelnikiem oraz jak należy zachowywać się w bibliotece. Wszystkim bardzo podobały się kolorowe i bogato ilustrowane książeczki oraz czasopisma, które z chęcią oglądały. Spotkanie w bibliotece nie mogło się odbyć bez głośnego czytania bajek oraz baśni.

DSC09048

Mamy nadzieję, że udało się wzbudzić w dzieciach zainteresowanie książką i wkrótce same zaczną korzystać z zasobów naszego księgozbioru.

DSC09050

Na zakończenie dzieci recytowały wiersze i śpiewały piosenki w podziękowaniu za lekcję biblioteczną, a panie bibliotekarki poczęstowały cukierkami.

GALERIA ZDJĘĆ