30 listopada 2018 roku w Bibliotece w Narwi zorganizowano po raz kolejny Wieczór Wróżb Andrzejkowych dla dzieci i młodzieży.

Na wstępie po powitaniu uczestników dyrektor GBP przybliżyła historię tradycji wróżb Andrzejkowych, następnie dzieci i młodzież z wielkim zainteresowaniem i zaangażowaniem brały udział w najprzeróżniejszych wróżbach, grach i konkursach. Chciały poznać co je czeka w przyszłości. Panie bibliotekarki przygotowały mnóstwo wróżb andrzejkowych między innymi: drzewko szczęścia, andrzejkowa numerologia, magia kolorów, wróżby z kubeczkami, z wędką, z monetą i wiele, wiele innych. Dalej wszystko potoczyło się lawinowo – buty dały odpowiedź, kto jako pierwszy weźmie ślub, a przebite serce – jak będzie miał na imię współmałżonek. Lanie wosku zaś wzbudziło duże emocje, gdyż każdy uczestnik zobaczył w swoich figurkach niesamowite obrazy. Na zakończenie był słodki poczęstunek w ramach dofinansowania z GKRPA.

DSC00100

Andrzejki okazały się wesołym spotkaniem towarzyskim, wspaniałą zabawą dostarczającą wielu przeżyć i emocji zarówno dzieciom jak i organizatorom. Dzieci bardzo dobrze się bawiły a wieczór upłynął w miłej, sympatycznej i towarzyskiej atmosferze.