W dniach od 26 stycznia do 2 lutego 2012 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyły się kolejne warsztaty dla osób dorosłych realizowane w ramach projektu „Żyj kolorowo – marzenia najbarwniejsze miej”.

Warsztaty tworzenia ozdób z filcu 

Tym razem uczestnicy warsztatów uczyli się wykonywania ozdób z filcu, a spotkania poprowadziła Pani Iwona Szeremeta. Zapoznano się z technikami filcownia na sucho i mokro, uczono się przyozdabiać swetry, spódnice, płaszcze, a także łączyć obie te techniki. Wszystkie prace wykonane przez uczestników projektu zostaną zaprezentowane na wystawie podsumowującej cały projekt.

Warsztaty tworzenia ozdób z filcu 

Projekt „Żyj kolorowo – marzenia najbarwniejsze miej” realizuje Koło Przyjaciół Biblioteki działające przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi. Jest on współfinansowany jest ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności w ramach programu Działaj Lokalnie VII, który wdraża Stowarzyszenie Samorządów Euroregionu Puszcza Białowieska

 logo polsko amerykańska fundacja wolnościlogo dzialaj lokalnielogo euroregion puszcza białowieskalogo akadademia rozwoju filantropii

GALERIA ZDJĘĆ