W listopadzie 2011 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyły się kolejne warsztaty w ramach projektu „Żyj kolorowo – marzenia najbarwniejsze miej”. Tym razem były to warsztaty zdobienia przedmiotów szklanych, a poprowadziła je Pani Katarzyna Kruczkowska. Podczas warsztatów wykorzystano technikę grawerowania, decoupage, malowania szkła oraz wyklejania Prace wykonane przez uczestników projektu zostaną zaprezentowane na wystawie podsumowującej cały projekt.

Warsztaty zdobienia szkła 

Projekt „Żyj kolorowo – marzenia najbarwniejsze miej” realizuje Koło Przyjaciół Biblioteki działające przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi. Jest on współfinansowany jest ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności w ramach programu Działaj Lokalnie VII, który wdraża Stowarzyszenie Samorządów Euroregionu Puszcza Białowieska.

 logo polsko-amerykańska fundacja wolnościlogo dzialaj lokalnielogo euroregion puszcza białowieskalogo akademia rozwoju filantropii

GALERIA ZDJĘĆ