1 grudnia 2011 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyły się warsztaty techniki quillingu w ramach projektu „Żyj kolorowo – marzenia najbarwniejsze miej”. Warsztaty poprowadziła Pani Katarzyna Kruczkowska.

 Warsztaty techniki quillingu

Quilling jest interesującą metodą zdobienia różnych przedmiotów kolorowych paseczków papieru skręcanych na wykałaczce, które potem przykleja się na sztorc do pudełeczek, szkatułek, ramek czy pocztówek. Prace wykonane na zajęciach zaprezentowane zostaną na wystawie podsumowującej projekt, na której znajdą się wszystkie prace zrobione przez uczestników projektu.

 Warsztaty techniki quillingu

Projekt „Żyj kolorowo – marzenia najbarwniejsze miej” realizuje Koło Przyjaciół Biblioteki działające przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi. Jest on współfinansowany jest ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności w ramach programu Działaj Lokalnie VII, który wdraża Stowarzyszenie Samorządów Euroregionu Puszcza Białowieska.

 logo polsko-amerykańska fundacja wolnościlogo dzialaj lokalnielogo euroregion puszcza białowieskalogo akademia rozwoju filantropii

GALERIA ZDJĘĆ