Agresja jest to działanie skierowane przeciwko drugiemu, wyrządzające innym krzywdę, a wynikające z nieumiejętności radzenia sobie z własnymi problemami i emocjami. Agresja to uczucie, które towarzyszy wielu ludziom, które opanowuje coraz młodsze pokolenia, dlatego też zaprosiliśmy 29 września uczniów klas IV-VI do GBP aby obejrzeli spektakl profilaktyczny pt. „Agresji mówię nie”, który przybliżył im trudności i problemy z jakimi na co dzień mają do czynienia oni i ich rówieśnicy. Przedstawienie to było lustrem, w którym obejrzeli samych siebie, raz jako dobrych, wolnych od agresji ,a także jako tych, którzy sprawiają przykrość innym.

 DSC08205

Wierzymy w to, że po obejrzeniu tego spektaklu sami wyciągną wnioski ze stwierdzenia, że „w atmosferze wzajemnego zaufania, życzliwości, akceptacji i miłości nie ma miejsca dla agresji”.

 

GALERIA ZDJĘĆ
{gallery cols=5 rows=3}obrazki_stron/wydarzenia/2017/agresja{/gallery}