W związku z obchodami Światowego Dnia Pluszowego Misia, 24 listopada Gminna Biblioteka Publiczna w Narwi gościła przedszkolaków z Zespołu Szkolno Przedszkolnego. Dzieci radosne i uśmiechnięte przyszły do biblioteki wraz ze swoimi ukochanymi przytulankami. Na spotkaniu przedstawiono historię pluszowego misia. Następnie dzieci miały możliwość przekonania się, że misie to nie tylko pluszaki, ale również bohaterowie wielu książek.

DSC08499

Panie bibliotekarki zaprezentowały książki, które można znaleźć na naszych półkach bibliotecznych, w których bohaterem jest miś. W czasie spotkania nie zabrakło głośnego czytania książek pt. „Paddington i bożonarodzeniowa niespodzianka” oraz „Misiaczkowe Przedszkole”. Następnie każdy z maluchów otrzymał kartkę z misiem, którego miał pokolorować według własnego uznania i wyobraźni. Dzieci podczas malowania próbowały wymienić, jakie inne misie zdążyły już poznać. I tak pojawił się najbardziej znany Kubuś Puchatek, Pan Brumm, misie Coralgol, Yogi, Paddington, Beniamin, czy wreszcie Gumisie. Na zakończenie przy dźwiękach piosenek o misiach odbyła się wspólna zabawa oraz słodki poczęstunek.
Spotkanie upłynęło w atmosferze radości i dobrej zabawy.

 

GALERIA ZDJĘĆ
{gallery cols=5 rows=3}obrazki_stron/wydarzenia/2017/dzien_misia{/gallery}