8 marca 2018 roku przy współpracy z Narwiańskim Ośrodkiem Kultury w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyły się obchody Międzynarodowego Dnia Kobiet.

DSC08730

Na przybyłe Panie czekało mnóstwo niespodzianek. W pierwszej części pod czujnym okiem ekspertów firmy AVON.

Odbyły się warsztaty makijażu, zabiegi SPA na dłonie, była możliwość zapoznania się z nowościami kosmetycznymi oraz założenia karty rabatowej na cały rok. Rozlosowano także prezenty kosmetyczne.

DSC08727

Następnie męska część Dyskusyjnego Klubu Książki działającego przy GBP w Narwi zaprezentowała wiersze tematycznie związane z przypadającym świętem.

W drugiej części uroczystości odbył się recital Marty Andrzejczyk. Była to muzyczno-poetycka-aktorska podróż po zakamarkach kobiecej duszy.Wysłuchaliśmy polskich szlagierów dwudziestolecia międzywojennego, piosenek z repertuaru Kabaretu Starszych Panów, Wandy Warskiej oraz Ewy Demarczyk.

Przygotowany słodki poczęstunek, wzbogacony był dodatkowo o słodkości przyniesione przez niektóre panie uczestniczące w tym spotkaniu.

DSC08726

Uwieńczeniem obchodów Święta Kobiet były kwiaty i życzenia od Wójta Gminy.

Panie w miłej i sympatycznej atmosferze spędziły ten świąteczny wieczór.